Najniższy w swojej klasie – stelaż o wysokości montażowej 750 mm

lazienkaTrendy to nie tylko inspirujące palety barw, materiały, wzory czy określone formy. To także propozycja oraz obietnica niespotykanej dotąd funkcjonalności i komfortu użytkowania. Nowa sytuacja aranżacyjna stanowi z kolei wyzwanie dla projektanta i wykonawcy, wymagające zastosowania przemyślanych i dedykowanych rozwiązań. Odpowiedzią na nie jest nowy stelaż marki TECE o wysokości montażowej zaledwie 750 mm!

Na odpowiednim poziomie

W ostatnim czasie możemy zaobserwować trend, który śmiało wkracza do nowoczesnych łazienek. Polega on na tworzeniu ciągu zabudowy i montażu umywalki oraz modułu WC na jednym poziomie. Tym sposobem elementy wyposażenia, tj. umywalka i przycisk spłukujący, znajdują się na tej samej wysokości, przestają funkcjonować w oddzielnych strefach, a sama aranżacja staje się uporządkowana i spójna. Taka sytuacja montażowa wymaga jednak zastosowania dedykowanych rozwiązań, bowiem tradycyjny moduł WC często okazuje się za wysoki. Odpowiedzią marki TECE jest stelaż o wysokości wynoszącej zaledwie 750 mm, dzięki czemu sprawdzi się w łazience o niestandardowym układzie czy wymiarach – także w niewielkiej, na poddaszu pod skosami lub oknem.

Błyskawiczny montaż

TECEprofil składa się z samonośnej, malowanej proszkowo ramy oraz specjalnie zaprojektowanej spłuczki, z cichym zaworem napełniającym, o pojemności 8 l – z możliwością regulacji ilości spłukiwanej wody. Spłuczka jest fabrycznie zmontowana i zaplombowana, co stanowi zabezpieczenie i gwarancję kompletności oraz sprawnego funkcjonowania. Jest także kompatybilna z adapterami szybkiego montażu i może być zestawiana z przyciskami uruchamianymi manualnie. Stelaż wyposażony jest w system easy-fit, który pozwala zaoszczędzić nawet 60% czasu podczas instalacji przycisków, dzięki temu proces przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo. Uruchamianie spłukiwania odbywa się od góry.

TECEprofil o wysokości montażowej 750 mm oferuje pełną funkcjonalność. Na szczególną uwagę zasługuje tunel instalacyjny z funkcją „zip”, która umożliwia łatwe skrócenie go bez użycia ostrych narzędzi i bez konieczności przycinania.

Stelaż może być montowany na kształtownikach stalowych TECEprofil, w ścianach z profili metalowych lub drewnianych oraz jako ścianka przednia lub moduł narożnikowy.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *